Rolety materiałowe

Wszystkie rolety materiałowe wykonujemy na systemach Vegas, które są niezawodne i niezwykle eleganckie. Różnorodność systemów pozwala na dobór produktu pod potrzeby klienta. Wbudowany hamulec w standardzie pozwala osłonić dokładnie tyle okna ile potrzebujemy. Wielość tkanin – od gładkich poprzez wzorzyste po gumowane – całkowicie zacieniające sprawia, że każdy klient znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Roleta Vegas Mini Fix – dedykowana dla osób, które chcą w dyskretny sposób osłonić okno nie zaburzając stylu pomieszczenia. Jest ona To najtańszym systemem rolety materiałowej do zamontowania na skrzydle okiennym. Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. System jest bez kasetki, na bocznym prowadzeniu żyłkowym pod tkaniną i napędem koralikowym. Standardowo przykręcana do listwy przyszybowej lub zawieszana na skrzydło okienne za pomocą haczyków bezinwazyjnych.

Roleta Vegas Mix – to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych. Dedykowany do osłony okien dzielonych, gdyż system pozwala na zamocowanie kasety zarówno na górnej i dolnej ramie okiennej. Pozwala to osłonić górną lub dolną części okna wpuszczając odpowiednią ilość światła. System z niewielką i elegancką kasetką aluminiową, z napędem sprężynowym i prowadzeniem żyłkowym. Standardowo przykręcana do listwy przyszybowej.

Roleta Vegas Klaudia ALU – rekomendowana jaka elegancka i odmienna stylistycznie przesłona okienna z fantazyjnym zakończeniem (opcjonalnie). To idealny wybór dla osób pragnących łączyć nietuzinkowy design z zaawansowaną bezawaryjną konstrukcją. Stylowy kształt kasety o wyjątkowo niskim profilu sprawia, że roletę można montować na okna w bardzo wąskich wnękach, bez problemów z otwieraniem skrzydeł okna. System z kasetką, z płaskimi prowadnicami oraz napędem koralikowym

Roleta Vegas Profil ALU – dedykowana do osłony wysokich okien, gdyż zastosowana kaseta jest najbardziej pojemna ze wszystkich rolet (do 3,3 m). Przestrzenne prowadnice nie zabierają światła okna i nadają się do okien z nietypowych listew przyszybowych. Największą zaletą jest możliwość samodzielnego zdjęcia kasety z okna i ponownego założenia bez konieczności odklejania taśmy mocującej. Ponadto posiada na całej długości blokadę belki dolnej, dzięki której nie ma możliwości wkręcenia belki obciążającej do środka kasety. System z kasetką i płaskimi prowadnicami aluminiowymi i napędem koralikowy .

Roleta Vegas Classic ALU – najbardziej klasyczna roleta o ponadczasowym designie i dopracowaną konstrukcją. Rekomendowana do każdego typu wnętrza. Elegancki profil kasety spełni oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Dzięki opływowemu kształtowi kasety, roleta pozwala na szersze otwieranie okien. Prowadnice delikatnie zachodzą na światło okna chroniąc przed przedostaniem się promieni słonecznych do wnętrza. Ważne jest to w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach, których stosujemy materiał 100% zacieniający. Roleta w kasecie aulminiowej lub PCV, płaskimi prowadnicami PCV i napędem koralikowym.

Roleta wolnowisząca Standard / Plus – dedykowana do osłony dużych powierzchni, całych wnęk okiennych. Dzięki możliwości montażu mechanizmu do ściany lub sufitu, można dostosować system do własnych potrzeb. Rolety nie zawierają kasety ani prowadnic lub prowadzenia żyłkowego dzięki czemu bardzo dyskretnie osłoni wnętrze nie rzucając się w oczy. Napęd koralikowy.

Rolety dachowe Dekolux 25 – dedykowane jako osłona okien dachowych. Charakteryzuje się płaską aluminiową kasetą oraz aluminiowymi prowadnicami dyskretnie i elegancko wpisującymi się w ramę okienną. Po określeniu typu i producenta okien jesteśmy w stanie określić dokładne wymiary okna i rolety. Napęd sprężynowy.